Altın Kolye Ucu Modelleri

Altın Kolye Ucu Modelleri

Altın kolye ucu türleri kadınlar arasında popüler olan kolye uçlarından meydana geliyor. Çiçek, kuş, melek ve daha birçok objenin yer aldığı altın kolye ucu modellerinde taşlardan da yardım alınıyor.

Altın kolye ucu türleri içinde en çok kullanılan model; çiçekli modeller. Çeşitli çiçeklerin bir araya gelmesinden tasarlanan kolye uçları zarif görünmeyi seven kadınlar için ideal. Bunun yanında; kuş figürleri ve melek kanadı figürleri altın kolye uçlarında en sık kuyllanılan modeller arasında bulunuyor.

Deniz yıldızı, mevlana ve yusufcuk kuşu gibi objeler son yılların en trend altın kolye ucu türleri arasında bulunuyor. Deniz yıldızı altın kolye ucunun üzerinde yer alan minik parlak taşları kolyenin daha estetik görünmesini sağlıyor. Altın kolye ucu modelleri arasında bulunan; nazar boncuğu ve peri kızı kolyeleri de genç kadınlar tarafından tercih edilen kolye ucu modellerinin arasında bulunan çeşitlerden. Kolye ucu olarak kullanılan tuğralı kolyeler ve melek kanatları gözde altın kolye ucu türlerinin içinde bulunuyor. Sevgi ve aşk sembolü kolye uçlarının yanı sıra; içi taşlarla dolu olan kalpli kolye ucu kadınların gözde kolye ucu modelleri arasında. Aynı zamanda ufak kalplerin bir araya gelmesiyle oluşturulan altın kolye uçları genç kadınların yoğun olarak ilgi gösterdikleri modeller arasında bulunuyor. Şans kolye ucu ve fil figürü olan altın kolye modelleri son günlerin popüler modelleri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altın Kolye Ucu Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nurgül dedi ki:

    yonca şeklinde olan ve kalplerin birleştiği kolye modeli gerçekten harika

Sayfa başına git