Altın Bilezik Modelleri

Altın Bilezik Modelleri

Altın bilezikler kadınların severek kullandıkları değerli ziynet eşyalarındandır. Altın bilezik modelleri her sezon değişik modellerle karşımıza çıksada; kadınların belli başlı severek kullandıkları altın bilezik türleri mevcuttur.

Altın bilezik türleri arasında en çok tercih edilen altın bilezik modeli; burma bileziklerdir. Burma bilezikler her sene popülaritesini koruyarak kadınların kollarını süsler. Son yılların zirve yapan modelleri arasında kalın formlu bilezikler yer alır. Mat altın yada parlak altın renklerinin bir araya gelmesinden oluşan bu modeller genç kadınların ilk tercihi olan bilezik modellerindendir. Kimi zaman üzerinde kalın örgü detayların yer aldığı kalın bilezikler; tek halde takılarak daha zarif bir görünüm yakalanır. Altın bilezik modelleri son yıllarda gittikçe kalınlaşmaya başladı. Eskiden takılan ince bileziklerin modası çoktan geçmiş görünüyor. İnce bileziklerin üzerinde yer alan çizgiler bilezeğin göze daha hoş görünmesini sağlıyor. Kollarda birden fazla olarak takılan bu modeller kadınlara zarif bir görünüm kazadırıyor.

Altın bilezik türleri arasında sarmal desenli bilezik modelleri son derece trend modellerin başında bulunuyor. Sarmal veya asimetrik desenlerden meydana gelen altın bilezikler her yıl kadınların severek kullandıkları altın bilezik türlerinin arasında yer alıyor. Hediyelik bilezik olarak geçen ve daha düşük gramaja sahip olan bizelikler daha ince formlarda karşımıza çıkıyor. Günlük kullanım için ideal olan bu bilezikleri birkaç tane birden takarak daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altın Bilezik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. feride dedi ki:

    zincirli model bilezikleri hep sevmişimdir. ama şu yılanlı olanda göz almıyor değil.

Sayfa başına git