Altın Bilezik Modelleri - Gelinlik Modelleri

Altın Bilezik Modelleri

Altın Bilezik Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

Altın Bilezik Modelleri

Altın denilince akla ilk olarak tabi ki altının ayarı geliyor. Altın ayarı ne kadar yüksek ise altının değeri de aynı şekilde yükselmektedir. Sizler için altın bilezik modelleri konusuna örnekler verecek modeller hakkında biraz açıklama yaparak sizleri bilgilendirelim.

Altın bilezik modelleri denildiği zaman son zamanlarda öne çıkan kalın ve yuvarlak şekilde hazırlanıp tasarlanan bilezikler akıllara gelmektedir. Burma bilezik modelleri her bayanın çeyizinde mutlaka bir adet bile olsa yer alan bilezik modeli olmaktadır. Bu bilezik modelleri ise kendi aralarında ikili ya da üçlü Adana bilezikler, işçiliği olmayan düz bilezik modelleri, İstanbul bileziklerinin modelleri, Trabzon hasır bilezik modelleri ya da son zamanların en çok tercih edilen modern bilezik modelleri olabilir. Bazı bilezik modellerinin içerisinde bazen kelepçeli olan bilezik modelleri bulunmaktadır. Bunlarda ayrı bir alıcıya sahip olmaktadır. Altın bilezik modelleri içerisinde gramı çok düşük olan hediyelik bilezik modelleri bulunmaktadır. Ayrıca çok hoş ve tatlı duran üç renkli altın bilezik modelleri de hem takım halinde ya da tek olarak çok şıktır. İtalyan altın bilezik denilen bilezik modelleri ise düz sevmeyen kuplu bileklik tarzındaki modellerden hoşlanan bayanların alım tercihi olmaktadır. Çok büyük geniş bilezik isteyenler için özel hazırlanan mega bilezik modelleri de çok şık ve aynı zamanda çok gösterişli duran bilezik modellerinden olmaktadır.

Altın Bilezik Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Gelinlik modelleri başlıklı makalemizde askılı 2016 Gelinlik modelleri, şık 2016 Gelinlik modelleri ve straplez 2016 Gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Altın Modelleri başlıklı makalemizde 22 ayar altın bilezik fiyatları, altın bileklik modelleri ve bilezik modelleri isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git