Altın Bileklik Modelleri

Altın Bileklik Modelleri

Altın bileklikler kadınların aksesuar seçimlerinde sıklıkla kullandıkları bileklik türleri arasındadır. Altın bileklik modelleri ince olabildiği gibi kalın bileklik modellerinden de meydana gelebilir.

İnce bileklikler genellikle sarmal desenli veya iç içe geçmiş objelerden meydana gelen altın bilekliklerdir. Spor görünümlü olan bu bileklikleri genç kızlar daha çok kullanır. Renkleri gold olabileceği gibi gümüş rengi de olabilir. Spor kıyafetlerinizle gümüş renkli bileklikler oldukça uyumludur. Altın bileklik türleri içinde; toplu bileklikler de bulunmaktadır. Bileklerde oldukça zarif ve kalın gözüken bu modeller birbirlerine örgü şekilde sarılmış olan bir düzine toptan meydana gelirler. Uç kısımları künye şeklinde birleştirilerek bileklere takılır. Uç kısmında sallanan bir obje bulunan bileklik modelleri de yer almaktadır. Bu objeler kalp, kuş, melek gibi farklı objelerden meydana gelebilirler. Altın bileklik modelleri içinde yer alan kalın bileklik modellerinden biride; parlak taşlarla donatılmış olan bileklik modelleridir. Bu bileklikler daha özel günler için kurtarıcı bileklik türlerindendir. Dış tarafı incilerle süslenmiş olan bileklik modelleri de nostaljik görüntüleri nedeniyle sıklıkla tercih edilirler. Hem zarif hemde nostaljik bir görünüme sahip olan inci altın bileklik türlerini özel davetlerde kullanabilirsiniz.

Altın bileklik türleri içinde bulunan bileklikler bazen gümüş renginden yapılırlar. Bu bileklikler kalın olsa dahi gündelik kullanım için oldukça idealdir. Sizde istediğiniz ebatta beyaz altın bileklik türlerini gündelik hayat için kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altın Bileklik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. feride dedi ki:

    çeşidiniz ve modelleriniz gayet ilgi çekici bizim insanımız kaliteyi herzaman tercih edecektir 🙂

Sayfa başına git