Alternatif gelinlikler

Alternatif gelinlikler

Gelinlikler kadınların hayatları boyunca giydikleri en özel kıyafetler olsa da son zamanlarda yıllardır yapılan standart gelinliklerden dolayı dalgalanmalar yaşamaktadır. Bu dalgalanmalar sonucu birbirinden şık ve farklı tasarımlarda birçok gelinlik tasarlanmaya başlanmıştır. Bu tasarım gelinlikler alternatif gelinlik olarak görülmüş ve özellikle kabarık gelinlik modellerinden çıkılarak daha sade ve elbise modellere gidilmiştir. Herkesten farklı bir gelinliğe sahip olmak ve farklı bir gelin olmak mı istiyorsunuz o zamanda bu gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Askılı gelinlikler

Dilediğiniz bir gelinliğe sahip olmak için mutlaka gelinliği üzerine denemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda askılı gelinliklerle de çok daha rahat olacağınız gelinlik modelleri arasında etekleri hafif uçuşan ve hafif bir kuyruğa sahip alternatif askılı gelinlikler sizi istediğiniz görünüme kavuşturacaktır. Bu gelinliklerde sıkı işlenmiş ve görünümü kalabalık olanlardan ziyade daha sade gelinlikler tercih ederseniz üzerinde sizin istediğiniz işlemeleri yapmanız çok daha kolay olacaktır. Aynı zamanda askılarda kullanılabilecek dantel detayları da yine gelinliğe zarif bir görünüm katacaktır.

Straplez gelinlikler

Gelin adaylarının özellikle göğüs bölgesinde verilecek şık bir dekolte için oldukça uygun olan straplez alternatif gelinliklerde de yine kabarık olmayan etekler tercih edilmektedir. Eteğin üst kısmındaki hafif romantik dokunuşları incilerle veyahut dantellerle yapabilirsiniz. Kuyruğunda kullanılacak olan yoğun çiçekler de yine gelinliğinize şık bir tasarım oluşturacaktır. Eğer sıra dışı bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız bu gelinliklerdeki oynamaları ve dokunuşları kendiniz yönetebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri, en güzel AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri ve yeni AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git