Alp Kırşan İçin Duygusal Bir Veda Mesajı

Alp Kırşan İçin Duygusal Bir Veda Mesajı
10 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

Alp Kırşan 7 Şubat tarihi içerisinde başlayacak olan Survivor yarışması amacı ile Dominik Cumhuriyeti’ne gitti.

Zeynep Kırşan ise, eşini çok duygusal olan bir mesaj ile adaya uğurladı. Eşi ve de oğlunun yer alıyor olduğu fotoğrafı Instagram sayfası içerisinde paylaşan Zeynep Kırşan alt kısmına ise ”Sol yanımın büyük dağı… Kendine çok iyi bak. Güle güle git sen canım. Sakın senin aklın bizde kalmasın. Ben tekrar arkandan saatleri sayarım. Yeter ki Allahım bize daha başka ayrılıkları vermesin. Seni her şeyden daha çok seviyoruz. Yolun açık olsun sevgilim…” şeklindeki duygusal notunu düştü.

Zeynep Kırşan’ın yazmış olduğu duygusal olan vedasına karşılık olarak, Alp Kırşan’da Instagram hesabı üzerinden eşi ve de oğlunun fotoğrafını paylaşıp şu şekildeki notu altına yazdı; ”Gitmekteyim ya, Zor ya bu zaman. Geçer elbetteki sayılı günler. Kendine çok iyi bak sende canim, canımıza çok iyi bak hayatim benim. Sizi çok fazla seviyorum, Sizleri çok fazla seviyorum, Hoşçakalın”

2014 senesinin Ekim ayının sonlarında İzmir ili içerisinde nişan yapmış olan genç çift, ‘’Yetenek Sizsiniz Türkiye’’ isimli yarışmasının çekimleri amacı ile gitmiş oldukları Muğla ilinin Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’nde yer alan Ottoman Palace Otel içerisinde resmi olarak evlenmişlerdi. Genç çiftin devam eden  bu mutlu evliliklerinden ise geçtiğimiz aylar içerisinde dünyaya gelmiş olan erkek bir çocukları var.

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye'ye Olan Tepkisi Artıyor başlıklı makalemizde acun ılıcalı, cem adrian ve o ses türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git