Akel Eşarp Modelleri

Akel Eşarp Modelleri

Günümüz tesettür öncü markalarından olan Akel, sizlere son sezon ürünlerini takdim ederek, model ve desen çeşitliliklerinden bahsediyor. En yeni ürünleri ve tasarımları ile birlikte tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımıza farklı kumaş seçenekleri ile akel eşarp modelleri sunuluyor.

Sura ipek

Bahsettiğimiz gibi, tekstil sektöründe birbirinden farkı kumaş seçenekleri bulabilmek mümkündür. % 100 saf ipekten üretilmekte olan, parlak ve yumuşak kumaşlardan elde edilmiştir. Daha canlı desenlere sahip olabildiğinden, bayanların ilgi alanında olanlardandır.

Twill ipek eşarplar

Tabi ki eşarplar için en çok kullanılanlardan birisi de twill ipek. Twill ipek, % 100 saf ipekten üretilmiş bir kumaş türüdür. Özelliklerine göre diğer kumaş türlerine göre daha az kayma sağlıyor. Bu da bayanların her zaman ihtiyaçları arasında. Sura ipeğe göre, daha kalın işlenmesinden dolayı, ona nazaran kullanımı ve kayma özelliği daha iyidir diyebiliriz.

Twill kapsamında, daha kalın olarak üretilen modellerde, akel eşarp modelleri arasında bulunuyor. Daha kalın üretilmesinden dolayı, kayma özelliği daha az olurken, bayanlara oldukça fazla yardımcı olabilir.

Desenli modeller

Desenlerin, tek renk üzerine uygulanması mümkünken, karışık renkli ve desenli modellere de ulaşabilmemiz mümkündür. Desenler, geometrik, çizgisel, dairesel ya da karışık desen olabilir. Biraz daha sade tarza sahip olan bayanlarımız için ise, tek renk üretilen akel eşarplardan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Püsküllü modeller de yine göz atacaklarınız arasında olabilir.

Akel Eşarp Modelleri

Bir önceki yazımız olan Pratik Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pratik Eşarp Modelleri, en güzel Pratik Eşarp Modelleri ve hızlı Pratik Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git