Açık Renkli Elbiselerde Moda - Gelinlik Modelleri

Açık Renkli Elbiselerde Moda

Açık Renkli Elbiselerde Moda
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Açık Renkli Elbiselerde Moda

Açık renk dediğimiz zaman berrak,gerçeği yansıtan diye düşünürdük.Bazen açık renkle beyazı eşleştirir aradan sıvışırdık.Yok sayardık berraklığı,blu olmayı saf olmayı.

Kendimle bile savaştığım zamanlarda beyaz bir sayfaya bakardım,geçerdi sinirim,berraklaşırdım.Öyle açıklık,duruluk.İnsanın kendisine yakıştırdığı,yakıştırdığını seçmesiydi.Bakıyordum Sabancının 28.katından yok artık diyordum.İnsanlar renk cümbüşü  gibiydi:Mor,sarı,pembe,siyah….Siyah tüm koyuluğuyla alıyordu tüm renkleri içine ;ama beyaz yansıtmıştı renkleri sanki dans ettiriyordu renklere.Cesaret edemedim,inanamadım,giyemedim.Uzun süreler.Ah keşke demiyeceğim;ama bu kadar geç kaldığım için kendime kızacağım.

Açık renkteymiş güzellik,rahatlı,sıcağı bile içine almayışı,sıcak yaz günlerinde buz esintisiymiş.Kendimi buldum demenin vakti gelmişti.Çıkardım attım beni karamsarlığa iten koyu ve mat renkleri hayatımdan.Sizde yapın size enerjinizi hissettiren,size her gün gülerek merhaba diyen açık renkleri bulun,biraz beyaza bürünün,biraz fosforlu yeşil,açık sarı olun.Pembeyi açtıkça açın toz olun;ama siz olun gülün,enerjinizi hissedin.

Alın elinize telefonunuzu,tabletinizi,bilgisayarınıza yazın arama butonuna ‘’Açık renkli elbiseler’’ diye ve hissedin size nasıl da enerjinin döndüğünü,geç kalmayın atın üzerinizden mahmurluğu ve karamsarlığı,hayata dalın,renk cümbüşüne sizde katılın,eşinize,ailenize,çocuklarınız renk saçın bir kuğu gibi bembeyaz,tertemiz ve çılgınca kırmızı halıya katılın ve yola devam edin.

Açık Renkli Elbiselerde Moda

Bir önceki yazımız olan 2016 Bahar Modası başlıklı makalemizde elbise 2016 Bahar Modası, etek 2016 Bahar Modası ve pantolon 2016 Bahar Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bebek Elbise Modelleri başlıklı makalemizde defacto bebek, hastane çıkışı bebek kıyafetleri ve koton bebek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git