Abiye Üstü Eşarp Modelleri

Abiye Üstü Eşarp Modelleri

Gece kıyafetleri, kına ya da özel davet için seçilen elbiseler, tesettür bayanlarımız için de, abiye modelleri olarak sunuluyor. Elbette ki tesettür giyim için de abiye kıyafetlerin önemi kadar, abiye üstü eşarp modelleri de önemli bir yere sahiptir.

Pratik abiye üstü eşarplar

Eğer ki abiye eşarplarınızın pratik bağlama özellikleri olsun istiyorsanız, pratik eşarp modelleri sizlere yardımcı olabilecek. Abiyeler için uygun dizayn edilen modeller, taş ve inci süslemeler ile şıklık kazandırılmış trend ürünler arasındadır. Eğer ki broşlu bir model istiyorsanız, yine pratik eşarplardan seçim yapabilirsiniz.

İğne ile tutturma özelliklerinden kurtulabilmek için tercih edebilirsiniz. Kolay kullanıma sahip bu ürün, direkt olarak başınıza geçirilerek, bir eşarp düzenini göstermektedir. Tabi ki arkasında yer alan farklı bağlama teknikleri ve çiçek aksesuarları da oldukça şıklık kazandırabilir.

Broşlu eşarplar

Abiyeler için en uygun olan seçimlerden olabilir. Abiye kıyafetiniz üzerinde bulunan bir aksesuara, abiye üstü eşarp modelleri eşlik etsin istiyorsanız er, broşlu modeller tam da sizlere göre.

Parlak saten kumaş seçenekleri

Şıklık ve rahatlık için, parlak saten kumaştan üretilmiş olan eşarplardan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki kaymaz özellikli fakat parlak bir eşarp istiyorsanız, twill ipek eşarp, hem parlak yapıya sahiptir. Hem de diğer % 100 ipek kumaşlara göre daha az kayma gösterecektir. Böylelikle hem şık hem de rahat bir kullanım sağlayabileceksiniz.

Abiye Üstü Eşarp Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Şapka Modelleri başlıklı makalemizde bayan 2016 Şapka Modelleri, çocuk 2016 Şapka Modelleri ve erkek 2016 Şapka Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git