Abiye tesettür eşarp modelleri

Abiye tesettür eşarp modelleri

Özel günlere yapılacak hazırlıklarda abiye tesettür eşarp modelleri ile şıklık tamamlanmaktadır. Türbanların arkada büzülerek şekil yapılmasından ziyade daha düz ve desensiz modellerle birlikte çok daha şık ve modern bir görünüm elde edilmektedir. Davetlerde ve özel günlerde kullanılacak tek renk olmasıyla daha zarif bir şıklık yakalanmaktadır.

Kadınların özel gecelerde tercih ettikleri abiye kıyafetlerdeki eşarpların tercihinde tek renk olanlar daha uygun olmaktadır. Abiye kıyafetlerin üzerinde kullanılan eşarp tercihlerinde desenli olanlardan uzak durulmalıdır. Yeterince gösterişli ve karışık olan abiye kıyafetlerin üzerinde daha sade eşarplar tercih edilmesi, istenirse taçlar ve eşarp aksesuarları ile hareketlendirilmelidir.

Tesettür Abiyelere Uygun Eşarplar

Abiye tesettür eşarp modelleri için seçimlerde kıyafetlerin dokuları ile eşarpların dokularının birbirine uyumlu olması gerekmektedir. Tesettür abiye modellerinde düz bir renk ağırlıkta ve elbiseler üzerinde desen olmaması durumunda eşarplar desenli modellerin tercih edilmesinde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Düz renklerdeki tesettür abiyelerde geometrik tivil eşarplar ya da düz renkli saten eşarplar da oldukça uygun bir tercih olacaktır. Bu seçimlerde renk uyumlarının göz ardı edilmemesi oldukça önemlidir.

Abiye seçimlerinde sade modelleri tercih ederek eşarp modelleriyle gösterişli bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar eşarplar için üretilmiş olan eşarp aksesuarlarını kullanarak oldukça şık ve gösterişli bir görünüm elde edebilirler. Göz alıcı tasarımlarıyla özel günler için kurtarıcı olan bu aksesuarlar farklı seçenekleriyle de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Armine Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Şal Modelleri, en güzel Armine Şal Modelleri ve şık Armine Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git