Abiye Takı Modelleri - Gelinlik Modelleri

Abiye Takı Modelleri

Abiye Takı Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Abiye Takı Modelleri

Abiye kıyafetlerinizin olmazsa olmazı aksesuarları olan abiye takı modelleri her sene olduğu gibi özel geve davetlerin vazgeçilmezi durumunda. Bazen çok sıradan olan bir elbiseyi kullanacağınız aksesuarla yani takınızla gayet abiye bir elbiseye dönüştürebilirsiniz. Ya da çok şaşalı olan abiye kıyafetinizi sade bir abiye takı tasarımıyla çok şık ve entelektüel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Abiye takı modellerini nasıl kullanacağınız hususunda en önemli etken kıyafet kombininizdir. Geceye çok şık ve farklı bir abiye takı tasarımıyla damganızı vurabilirsiniz. Şıkır şıkır olmayı seven bayanlar sizler için önerebileceğimiz taşlı ve dikkat çekici olan modellerdir.

Taşlı model bir takınız varsa kıyafetinizi sade tutun derim. Örneğin siyah düz bir elbiseniz varsa taşlı ve çok gösterişli abiye takısıyla gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Eğer çok dikkat çekici bir kıyafetiniz varsa takınızı sade tutabilirisiniz. Böylece çok modern bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Genelde abiye kıyafetler, transparan ve dekolteli olduğundan abiye takınızı çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Gümüş sevenler metalik renkte olan takılar sizlere göre tasarlanmış. Altın renk sevenler klasik abiye kıyafetinizin üzerinde gayet şık ve gösterişli geceler sizleri bekliyor. İnci takılarda abiye takı modelleri arasına girmektedir. Çünkü şu an uzman takı tasarımcıları çok değişik tarzda incili setler üretiyorlar. Eskiden inciyi sadece olgun bayanlar takardı diye bir kanı vardı. Fakat şimdi değişik tasarımlar sayesinde inci takı setlerini yediden yetmişe herkes kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Davetiyesi Sözleri başlıklı makalemizde 2016 Düğün Davetiyesi Sözleri, mani Düğün Davetiyesi Sözleri ve örnek Düğün Davetiyesi Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 22 ayar altın bilezik, 22 ayar kelepçe bilezik modelleri ve altın burma bilezik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git