Abiye şal modelleri

Abiye şal modelleri

Özel günlerinizin kurtarıcısı olarak görülen abiye modelleri her yaştan ve her kilodan herkese hitap edecek nitelikte olup tercihlerinizi bu yönde kullanırsanız rahat edeceğiniz bir giysidir. İster mini modelleri, ister uzun kuyruklu modelleri isterseniz de tesettür abiyeleri tercih edebilirsiniz. Abiye de seçenek o kadar fazladır ki herkes zevkine uygun bir model bulup kullanabilir ve onlar için önemli olan günleri çok şık olarak tamamlayabilir.

Abiye kombinleri

Gece ya da gündüz şıklığını kolayca yakalayabildğiniz abiyeleri aksesuar ve şallar ile tamamlayabilirsiniz.  Bir küpe, kolye ya da bileklik ile şıkklığınıza şıklık katıp soğuk günlerde üzerinize bir şal alarak tamamlayıcı bir kombin yaratabilirsiniz. Abiyeler gibi abiye şal modelleri de her renk ve şekilde olabilir. İsterseniz ince şalları tercih edebilir isterseniz kalın abiye şal modelleri ile soğuk kış aylarında ya da gecelerde abiye şıklığını bozmadan göz kamaştırabilirsiniz. Ayrıca ev hanımları arasında yapılan organizasyonlarda da sade bir kıyafetin üzerinde bu şal modelleri kullanılabilir.

Şal modelleri

El becerisi olan kişiler kendi zevklerine göre farklı renklerde ipler ile tığ ya da şiş işi yaparak kendiler için şal modelleri çıkartabilirler bu durum hem daha az maliyetli olur hemde hayalinizdeki modeli çıkartmanız konusunda size kolaylık sağlayabilir. Ayrıca hazır giyimde de uygun fiyatlara şal modelleri bulmanızda mümkündür.

2016 Abiye şal modelleri

Bir önceki yazımız olan Kapalı eşarp modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kapalı eşarp modelleri, kışlık Kapalı eşarp modelleri ve şıkKapalı eşarp modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git