Abiye Saç Modelleri Kataloğu

Abiye Saç Modelleri Kataloğu

Abiye saç türleri abiye kıyafetlerle bir arada kullanılan saç modellerindendir. Abiye saç modelleri kataloğunda yer alan saç tipleri oldukça gösterişli modellerden meydana gelir.

Saç kataloğunda bulunan modeller daha çok şık ve düzenli saç modelleridir. Yapma çiçeklerle ve aksesuarlarla hareketlendirilmiş olan bu saç modellerinde zarafet öne çıkar.  Abiye saç modelleri kataloğunda topuzlar sıklıkla görülür. Enseden, tepeden veya yan topuz modelleri kadınların ilk tercihlerini oluşturur. Serbest topuz modelleri ise abiye kıyafetlerle birlikte uygulanan saç modelleri içindedir. 


Abiye saç modellerinde kabarık ve simli saç modelleri de bulunmaktadır. Küçük tokalarla hareketlendirilen ve tepeye doğru tutturulan saçlar taçlarla yada simlerle daha şık bir havaya büründürülür. Kadınlar özel geceler için şık olmak istediklerinde abiye saç modellerini tercih ederler. Bu özel gün için hazırlanan kataloglarda örgü saç modelleri de yer alır. Örgü saçlar bilinenden çok farklı örgü saç tipleridir. Kafes örgü adı verilen saçlar abiye saç modelleri içinde yer alır. Saçların bazı yerlerinde görülen değişik örgüler ve tepe kısma yapılan yüksek topuzlar abiye saç modelleri arasında yer almaktadır. Örgüler her ne kadar günlük görünse de; abiye elbiselerle de şık hale getirilebilir. Saçlar tepede krepe atılarak maşa ile hareketlendirildikten sonra başın üst kısmına ufak prenses taçı takılarak abiye saç modelleri oluşturulabilir.

Abiye Saç Modelleri Kataloğu

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git