Abiye eşarp modelleri

Abiye eşarp modelleri

Kapalı bayanların katıldıkları özel davetlerde ve eğlencelerde şıklıklarının en önemli tamamlayıcısı olan abiye eşarp modelleri konusunda fikir sahibi olmak isteyen herkes bu yazımızı dikkatlice okumalıdır.

Koyu renklerden uzak durun

Kapalı bayanların da özel gecelerde çok şık olabileceğinin kanıtını defalarca sizler de görmüşsünüzdür. Doğru kombinler ve renk uyumları ile şıklığı yakalamanın en önemli noktalarından biri doğru eşarp seçiminden gelmektedir. Günlük hayatta kullanılandan çok daha farklı ve gösterişli eşarpların kullanılabileceği bu özel gecelerde siyah gibi koyu renklerin tek renk desensiz modellerinden uzak durulması önerilmektedir. Herhangi bir deseni, işlemesi ya da taş detayları olmayan koyu renkli eşarplar şıklığın tamamlayıcısı olarak görülmediği için bunun yerine farklı ayrıntılara sahip eşarplar tercih edilebilir.

Klasik eşarpları bir kenara bırakın

Saten ve türevi eşarplar parlak kumaşı ve gösterişli yapısı ile özel gece ve davetler için oldukça uygundur. Özellikle bu yıl giyilen elbise ya da takım ile uyumlu olmak kaydıyla pastel tonlarının tamamı abiye eşarp modellerinde tercih edilebilir. Kapalı bayanların özellikle üzerlerindeki kıyafet ile tam olarak aynı renkten eşarp seçmesi mantıklı bir seçim olacaktır. Bununla birlikte özel kumaşı sayesinde birden fazla renk içeriyormuş hissi veren özel eşarplar kesinlikle dolabınızda bulunması gereken abiye eşarp türlerinden biridir. Özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz abiye eşarplar ve doğru kombin yapma teknikleri hakkında detaylı bilgiyi internet sitemizden edinebilirsiniz.

Abiye eşarp modelleri

Bir önceki yazımız olan Gelin eşarp modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gelin eşarp modelleri, şık Gelin eşarp modelleri ve yeni Gelin eşarp modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git