A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

En klasik gelinlik modellerinden olan A kesimler, görüntü itibariyle alfabede bulunan A harfini anımsatan belden aşağıya doğru genişleyerek uzanan bir modeldir. A kesim gelinlik modelleri kadınlar için her vücut tipiyle uyum sağlaması açısından büyük avantajdır. Bu nedenle geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen gelinlik modelidir.

Gelin adayları için hayatlarının bu en önem arzeden gününde güzel görünme istekleri hat safhadadır. Özellikle bel çevresinde olan kilolar yada stresten dolayı oluşan ödemler rahatsız edici bir görünüm oluşturur. İşte bu bölgeyi kapatmak için a kesimler idealdir.

Ayrıca sık karşılaşılan basen problemi için bu kesim gelinlikler harika bir kapatıcıdır. Armut dediğimiz geniş basenli vücut tipine sahipseniz a kesim gelinlik modelleri sizin için bir seçimdir. Aşırı zayıf kadınları, eteklerindeki kabarıklık ile dolgun gösteren bu kesim onlar içinde kurtarıcı olmaktadır

Küçük göğüs hatlarına sahip kadınlar, bu bölgede işlemeler bulunan a kesimleri kullanabilirler. Dikkatleri eteklere çekmek için etek uçları dantel işlemeli olan modelleri seçebilirsiniz. Bu gelinlik modeli için diğer modellerde olduğu gibi askılı, straplez, uzun, kısa gibi çeşitler mevcut. Minyon tipli gelin adayları için ayaklara kadar uzanan modeller uzun görünmelerini sağlayacaktır.

Gördüğünüz gibi a kesim modeller her vücut tipine gidebiliyor. Burada önemli olan kendinizi içinde en iyi hissettiğiniz modelde karar kılmak ve düğün gününüzde en şık kadın olmak.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yazlık Gelinlik Modelleri, kır düğünü Yazlık Gelinlik Modelleri ve prenses Yazlık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git