Düğünlük Saç Modelleri

Düğünlük Saç Modelleri

Düğünlere giderken saçlarınızı ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Sizin için önereceğimiz saç şekillerinden faydalanarak düğünlük saç modelleri tiplerini ulaşabilirsiniz.   

Düğüne giderken yapacağınız modellerden biri de dağınık topuz modellerdir. Kır düğünleri için son derece harika bir model olan dağınık topuz modelleri ince detaylı topuz modellerinin başında gelmektedir.

Düğün için yapacağınız bir diğer modelde saç örgü modelleridir. Ensede toplanan ve gül şeklini andıran topuzlarda düğünlerde sıklıkla kullanılan saç tiplerindendir.  Düğünlük saç modelleri arasında romantik topuzlar de yer alır. Yandan şekillendirilen saçlar romantik bir şekilde toplanır ve parlak taçlarla saç süslenir.  Saçlarda nostaljik bir görünüm seviyorsanız vintage saç modellerini de tercih edebilirsiniz. Vintage saç modelleri genellikle yandan ve enseden topuz şeklinde olan kalın dalgalı saç şekillerinden oluşur. Ön kısımda da kalın dalgalar yer alır. Saçlarda inci gibi ayrıntılar bulunur. Yüksek yapılan topuzlarda düğünler için uygun saç modellerindendir. Yüksek topuzlar bol krepe ile şekillendirildikten sonra düzgün şekilde yukarıdan topuz yapılır. Saçlarda ön kısımlar arka kısma doğru taranır ve topuz modeli daha çok ortaya çıkarılır. Şık küpeler ve aksesuarlarla tamamlanan yüksek topuzlar ideal düğün saç modelleri içinde yer alır. Saçlara kurdela şekli vererek de düğün saç modeli elde edebilirsiniz. Saçlar en tepe kısımda kurdela şekliyle biçimlendirilir. Kısa abiye elbiselerinizle beraber sevimli bir saç modeli elde etmiş olursunuz. 

Düğünlük Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git