Saç Örme Modelleri

Saç Örme Modelleri

Saç örgü tipleri daha çok genç kızların kullandığı saç modellerindendir. Saç örme modelleri içinde yer alan değişik modeller okula giden gençler arasında daha çok kullanılır.

Saç örme türleri içinde sıklıkla kullanılan modellerin başında düz örgüler yer alır. Bu örgü tipleri saçlarını daha derli toplu kullanmak isteyen kadınlar tarafından kullanılır.  Saç örgüleri saç bandı yapılarak da kullanılabilir. Kulağın arkasından alınan bir tutam saç normal şekilde örülerek diğer tarafa geçirilir ve bant şeklinde kullanılır. Bu tip örgü saç tipi yaptığınızda saç bandı kullanmak zorunda kalmazsınız.   

Örgü modellerinde salaş görüntü elde edilmesi için daha farklı modellere de yönelebilirsiniz. Saç örme modelleri arasında yer alan mısır modeli örüldükten sonra yan taraflarından açılarak yepyeni bir model edlde edilebilir. Bu modeller genelde sokak modasında sıklıkla kullanılır. Defilelerde bile bu tip saç örgü modelleri mankenlerin sıklıkla kullandığı örgü modelleri arasında yer alır.

Daha klasik saç örgü modelleri de bulunmaktadır. Bu tip saç örgü modelleriyle beraber davetlere katılabilir ve gecenin parlayan yıldızlarından biri olabilirsiniz. Fransız saç örgüsü modeli ile abiye elbiselerinizi daha zarif hale getirebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız makrome saç örgüsü de saçlarınızın daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Basit şekilde yapılan şelale saç örgüsü de kullanabileceğiniz farklı saç örgü tipleri arasında yer almaktadır. 

2016 Saç Örme Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git