2016 zara mont modelleri

2016 zara mont modelleri

Zara, hazır giyim sektöründe, yıllardır tüketicilere hizmet verirken, yine bu sezon da, kış sezonuna en uygun alan, 2016 zara mont modelleribünyesinde ürünler sunarak, kış ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Moda tasarımcıları, 2016 kış sezonu için en yeni kreasyonlarını açıklamışken, birbirinden farklı model bayanların hizmetinde. Yine erkekler için de birbirinden farkı modeller göz önünde bulundurulurken, kesim detayları ve renk çeşitliliği, kolay seçimler yapabilmenizde yardımcı olmaktadır.

Kürklü mont modelleri

Kürk modası, her yıl revaçta olurken, yine 2016 yılı içerisinde de kürk detaylar kendini göstermektedir. Montların şapka detaylarında kürk detaylar kullanılarak, en şık tasarımlar ortaya çıkıyor. Bayanlarda bu konuda oldukça fazla tercih gerçekleştirirken, yaka, bilek bölgelerinde kürk olup olmadığına dikkat ediyor. Bu da farklı dizaynlar ile sizlere sunulurken, büyük düğme detayları ve vücudu saran tasarımlar da bazıları.

Deri montlar

Yine hem bayan hem de erkek 2016 zara mont modelleri kapsamında, deri mont modelleri oldukça revaçta. Fermuar detaylı bilekler, çapraz yaka detayları, dar kol kesimleri ve önden fermuar eklemeler, şıklığı ön plana çıkartıyor.

Desenli modeller

Bahsettiğimiz tüm bu yeni sezon ürünler, farklı desen seçeneklerine de sahip. Kendinden desenli olan kumaşlar ile üretilirken, baskılı desenli modeller de sizlerin tercihlerinizden olabilecektir. Kaşe montlar da kış sezonunun oldukça fazla tercih edilenleri arasında yer alırken, kaşe üzerine omuz ve yakalarda kullanılan deri eklemeler, farklı bir tarzı da ortaya koymaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Mont Modelleri başlıklı makalemizde bayan 2016 Mont Modelleri, deri 2016 Mont Modelleri ve en güzel 2016 Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git