2016 Yazlık Elbiseler

2016 Yazlık Elbiseler

Yeni sezonun en beğenilen yazlık elbise modelleri kadınların enerjik ve renkli dünyasına hitap eden modellerden oluşuyor. 2016 yazlık elbiselerin içinde yine gündemde olan floral desenli elbiseler yer alıyor. Çiçekli elbiseler içinde kendinizi yaz mevsimine daha iyi adapte edebileceksiniz.

Yazlık elbise modelleri içinde beli kuşaklı olan elbiselerde yer alıyor. Aynı zamanda gömlek elbiselerin yükselişi 2016 yazında da devam edecek. Giyim kolaylığı ve şıklığı ile tercih edilen gömlek elbiseler pastel tonlarıyla kadınların üzerini süsleyecek elbise modellerinin başında yer alıyor. 2016 yazlık elbiseler içinde yer alan asimetrik kesimli elbiseler içinde özgür ve asi ruhunuzu dışarı yansıtabileceksiniz. Yazlık elbiseler içinde jean elbiselerin yeri yine değişmeyecek. Mini jean elbiseler özellikle de yazlık için mükemmel bir seçenek. Jean parçaların sıcağı engellemesi ve sizi serin tutması jean elbise tercihiniz için size yardım edecek ayrıntılardan biri.

Pastel renklerin yılı olan yeni sezonda uçuk pembe, bebek mavisi ve krem gibi renkler ön plana çıkacak. Elbiselerde ince ve şifon kumaşlar dikkatlerden kaçmıyor. Büyük çiçekler yerine daha küçük çiçek desenleri kullanılarak elbiseler nostaljik bir görünüme kavuşturulacak. Elbiselerde yer alan detayların başında kalın kuşaklar yer alıyor. Bel ölçünüzü daha zarif gösteren beli kuşaklı uzun elbiseler yaz mevsiminde en çok giyilen elbise modellerinden biri olacak. Sizde yaz mevsiminin canlılığına ayak uydurmak için renkli elbise modellerinden edinmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Çocuk Elbiseleri başlıklı makalemizde kısa 2016 Çocuk Elbiseleri, kışlık 2016 Çocuk Elbiseleri ve uzun 2016 Çocuk Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Yazlık Elbiseler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Figen dedi ki:

    Yazlık dediğin kışın alınır fiyatları daha uygun olduğu için değilmi? 🙂

Sayfa başına git