2016 Yazlık damatlık modelleri

2016 Yazlık damatlık modelleri

Düğünler başlı başına özel olmakla beraber aynı zamanda her düğünün kendi içinde temasına, yapıldığı mevsime, mekana göre özel konseptleri vardır. Kuşkusuz bunlardan biri de yaz düğünleri. Sıcağın tepemizde olduğu yaz günlerinde, evlilik telaşıda eklenince gerek gelin gerekse damat için iki hararetli bir gün geçiyor. Bu noktada 2016 yazlık damatlık modelleri evlenecek erkeklere yardımcı olarak düğün günlerini en rahat şekilde atlatmalarına olanak sağlıyor.

Hafif kumaşları ve kaliteli görünümleriyle dikkat çeken yazlık damatlıklar, parlak kumaşlardan seçilerek yazın enerjisini en iyi şekilde yansıtıyor. Giyim markalarının koleksiyonlarına baktığımızda yaz konseptleri için boyuna çizgili ve slim kesimli modellerin ön plana çıktığını görüyoruz. Bu modeller damat adaylarına şıklığın yanında ince bir görünüm sağlıyor. Ayrıca ceket kenarlarındaki detaylar harika bir görünüm oluştururken mendil, fular, papyon gibi aksesuarlar ile zenginleştirilerek şıklık artırılıyor.

2016 yazlık damatlık modelleri arasında yaka detaylarında ince çizgilerin, desenlerin yer alması en çok göze çarpanlar arasında. Yaza en çok yakışan renkler şüphesiz açık tonlar. Bu anlamda yaz için tasarlanan damatlıkların daha açık tonlarda beyaz, ekru, kahve, krem gibi renklerde olduğunu görüyoruz. Son zamanlarda içten yelek bulunan ve bir İtalyan erkeği gibi görünmenizi sağlayan damatlıklar sık tercih ediliyor. Dik yakalar ise damat adaylarına kesinlikle farklı bir hava katıyor. Kilo problemi olan erkekler için ise belden kuşaklı modelleri imdada yetişiyor. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey terletmeyen malzemeden yapılmış damatlıklar.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yazlık Damatlık Modelleri, şık Yazlık Damatlık Modelleri ve trend Yazlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git