2016 Tesettür Kombinleri

2016 Tesettür Kombinleri

Tesettürlü kadınların kombinleri diğer kadınlara göre daha kapalı ve sade tasarımlardan meydana gelmektedir. Genellikle dış giyim ürünlerinde tesettürlü kadınlar iddialı kıyafetlerle birlikte harika kombinler yaparlar. En güzel tesettürlü kıyafetler kadınları farklı kombinler sergilemesine olanak tanır.

Tesettürlü kıyafetlerde en iyi kombin çeşitleri etek ve gömleklerle birlikte yapılır. Kumaş pantolonlar tesettürlü kadınlar tarafından sıklıkla giyilir. Kumaş pantolonlarla beraber şık gömleklerle birlikte kombin yapılabilir. Ayrıca uzun A kesim eteklerde dar gömleklerle beraber giyilebilirler. Uzun elbiseler şık topuklu ayakkabılarla birlikte harika bir biçimde kombin edilebilir. Dış giyim ürünleri de tesettürlü kadınların giydiği kombinlerde onları şık hale getirir. Pardesüler ve renkli feraceler her dönem rahatlıkla giyilebilir. Kış mevsiminde uzun çizmelerle birlikte giyilen pardesüler, yaz mevsiminde topuklu ayakkabılarla birlikte giyilen feraceler şıklığınıza şıklık katar. En şık tesettürlü kombinleri elde etmek için aksesuarlardan da faydalanabilirsiniz. Uzun kolyeler, şık bileklikler ve renkli saatler tesettürlü kombinler de sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasında bulunmaktadır.

Tesettür kombinleri içinde bulunan diğer kombin çeşitleri de yaz mevsimi için giyilen ince elbiselerdir. İnce elbiseler şık eşarplarla bir arada kullanılarak hoş bir uyum elde edilir. Örneğin; desenli ince bir elbiseyle beraber canlı ve tek renkten meydana gelen bir eşarp takarak şık bir kombin elde edebilirsiniz.

2016 Tesettür Kombinleri

Bir önceki yazımız olan Kapalı Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kapalı Nişanlık Modelleri, açık renk Kapalı Nişanlık Modelleri ve en güzel Kapalı Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git