2016 Sarı Saç Modelleri

2016 Sarı Saç Modelleri

Yeni yılla beraber saç modelleri de sarı saçlı bayanların beğenisine sunulmaya başlandı. Saç tasarımcıları 2016 sarı saç modellerini en trend modeller arasından belirlediler.    

Sarı saç modellerinin başında perçem kısımları tamamen sarı arka tarafları koyu sarı saç modelleri geliyor. Sarı saçlarıyla farklılık yaratmak isteyen kadınlar bu tip saç modellerini severek kullanıyor. Sarı saç modellerinin içinde yer alan ombre saç modelleri kadınların sarı saç anlayışına yepyeni bir farklılık getirdi. Uç kısımları daha açık olan ombre saç modelleriyle saçınızı daha farklı tonlarda kullanabileceksiniz. Sarı saç tiplerinden biride; röfleli saç modelleri. Tamamen düz sarı rengin dışında olan röfleli saçlarda ara kısımlara yansımalı renkler verilerek saçlar daha aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. Açık ten rengine sahip kadınlarda bu tonlardaki saç renkleri daha fazla kullanılıyor. Sizde açık ten rengine sahipseniz röfleli sarı saç modellerini kullanabilirsiniz.

Sarı saç modellerinden biride; koyu sarı saç modelleri. Koyu renk sarılar sade görünmek isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri. 2016 sarı saç modellerinin içinde yer alan platin saçlar dikkat çekici bir stile bürünmek isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Platin rengi saçlarınızı omuz hizasında kestirerek trend bir görünüme bürünebilirsiniz. İsteğe göre platin rengi saçlarınızın arasına açık pembe renkte boyalarla renk vererek değişik bir görünüm içine girebilirsiniz.

2016 Sarı Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git