2016 Sarar Damatlık Modelleri

2016 Sarar Damatlık Modelleri

Damatlık modelleri her markada değişen modelleriyle damatların beğeneceği modeller sergiliyor. 2016 Sarar damatlık modelleri arasında yer alan damatlıklar erkeklerin gözde modellerinden biri olacak.

Smokinler Sarar damatlık türleri içinde en fazla tercih edilen modellerden. Papyon kuşaklı lacivert damatlıklar yeni sezonda en çok tercih edilen damatlık modellerinin başında yer alacak. Beyaz damatlıklar farklı görünmek isteyen damatlar için son derece ideal modellerden. Ayrıca kirli beyaz damatlıklar gelinle yarışmak istemeyen damatlar için oldukça estetik modeller arasında yer alıyor. Gelinliğin saf ve beyaz halini geride bırakmak istemeyen damat adayları bu yıl Sarar tasarımları olan kirli beyaz damatlık modellerini tercih edecek. 2016 Sarar damatlık modelleri arasında; papyonlu modellerde yer alıyor. Kravat yerine papyon kullanarak çok daha klas gözükebilirsiniz.

Beyaz yelekli damatlıklar Sarar kataloğunun en sevilen modelleri arasında. Siyah damatlık yerine beyaz damatlık tercih eden beyler beyaz yelekli damatlıklar içinde son derece şık görünecek. Papyonlarda siyah yerine bordo papyonlarda kullanılacak. Özelliklede siyah damatlıklarda bordo papyonlar uyumlu bir şekilde kullanılarak şıklık yarışında oldukça ileride olacaksınız. Siyah, beyaz ve lacivert damatlık modelleri yeni sezonda Sarar damatlık modellerinin içinde yer alan renkleri oluşturuyor. Slim fit beyaz smokin gömlekler giyeceğiniz damatlıklarla oldukça uyumlu gömlek modellerinin başında yer alıyor. Slim fit gömlek, beyaz yelek ve beyaz ceketinizle düğün gününüzde göz kamaştırıcı bir şıklık elde edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Damat Takım Elbise başlıklı makalemizde kışlık 2016 Damat Takım Elbise, yeni sezon 2016 Damat Takım Elbise ve yuazlık 2016 Damat Takım Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git