2016 Şapka Modelleri

2016 Şapka Modelleri

Sadece kadınlara özgü olmayan bir aksesuar olan şapkalar erkekler tarafından da sık sık kullanılıyor. Böylesine yaygın kullanılan bir aksesuarı kombinlerinizde nasıl kullanacağınızı bilirseniz; stil sahibi biri haline dönüşebilirsiniz. Önümüzdeki kış günleri için tarzımızı yansıtacak şapkaları nelerle kombinleyebileceğinize gelin birlikte göz atalım.

Şapka modelleri her yıl farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. 2016 şapka modelleri arasında birbirinden farklı ve ayrı zevklere hitap eden şapkalar yer alıyor. Bu tip şapkaları spor kıyafetlerle ve gündelik kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca artık ofis stilinde, gece dışarı çıkarken birçok yerde şapka kullanabiliyoruz. Kafamızı soğuktan korumanın yanı sıra şıklığımıza ufak dokunuşlar yapıyor.

Yeni sezonda şapka modelleri içinde en fazla kullanılan tasarımlardan biride; vintage şapkalar olacak. Vintage şapkalarla modern parçaları bir araya getirerek stilinizi belirleyebilirsiniz. Tepeden tırnağa vintage görünüm sergilemenize gerek yok. Uçuş uçuş bir elbisenin üzerine vintage şapka takıp sokak modasına uyum sağlamış olacaksınız. Fötr şapka modelleri tarz bir görünüm için her zaman gerekli. Özellikle maskülen giyimi sevenler fötr şapkaları da çok sevecek. Yeni sezon fötr şapkanın yılı olacak diyebiliriz.

Yaz sezonu için hasır şapkalar hasır çantalarla bir arada kullanılarak; size hem şıklık hemde rahatlık sağlayacak. 2016 şapka modelleri içinde disket şapkalarda yer alıyor. Disket şapkaları sahilde güneşlenirken, kış mevsiminde ise tarz yaratmak için bol bol kullanacaksınız. Disket şapkaların birkaç renginden edinerek kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saat Modelleri Erkek başlıklı makalemizde 2016 Saat Modelleri Erkek, farklı Saat Modelleri Erkek ve por Saat Modelleri Erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git