2016 Şal Modelleri

2016 Şal Modelleri

2016 yılında şal modelleri yine tasarım harikası modellerden meydana geliyor. Desenler, stiller ve farklı renkler yeni sezonda şallar üzerinde de etkisini göstermeye başladı. 2016 en güzel şal modelleri içinde yoğun çiçek desenli şallar başta yer alıyor.

Şal modelleri arasında ucunda püskül detayı yer alan şallarda bulunmaktadır. Bu şallarda hareket çok fazla olduğu için şallar genelde tek renkten meydana gelir. Kırmızı, pembe, yavruağzı gibi dikkat çekici renklerde püskül detayından daha fazla yararlanılır. Bazı şal modelleri ise iki renkten oluşur. Şalın bir tarafı kırmızı iken, diğer tarafı ise bordodur. Bu sayede şalınızı iki şekilde de kullanabilirsiniz. Bazı şal modellerinde ise farklı kıvrımlı desenler bulunur. Bu şallara ince püsküllerde eşlik edebilir. Uç kısımlarında kullanılan bu püsküller şallara farklı bir görünüm kazandırır. 2016 değişik şal örnekleri incelendiğinde kıyafetlerinizle uyum sağlayacak daha pek çok şal modeli bulabilirsiniz. Kendinden desenli şal örnekleri kadınların tek renk kıyafet giydiklerinde daha çok taktıkları şal türlerine örnektir.

Bu şallar genellikle büyük çiçek desenlerinden meydana gelirler. Ayrıca kare veya farklı detaylı şekillerden meydana gelen şal modelleri de bunmaktadır. Bunlar arasında labirent şekillerden oluşan şallarda bulunmaktadır. Sadece orta kısmı düz renk uç kısımları ise çiçekli motiflerden oluşan şal türleri de yer almaktadır. Bu şal tipleri yine çiçekli elbiselerle ve eteklerle oldukça uyumludur.

Bir önceki yazımız olan Armine Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Şal Modelleri, en güzel Armine Şal Modelleri ve şık Armine Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git