2016 Saç Örgüsü Modelleri

2016 Saç Örgüsü Modelleri

Saç örgüsü modelleri kadınlara günlük ve özel hayatlarında eşlik eden nadide modellerden biri. 2016 saç örgüsü modellerinde düz örgülerin yanında daha rahat kullanabileceğiniz örgü modelleri de mevcut.

Saç örgüsü modellerinde en fazla kullanılan modellerden biride; balıksırtı saç örgü modeli. Saçlara basit bir şekilde uygulanan saç örgü modeli olan balık sırtı örgünün yanında mısır püskülü saç örgü modelleri de yer alıyor. Mısır püskülü saç örgü modelini ister serbest kullanın, isterseniz toplayarak saçınızda şık bir topuz elde edin.

Örgü modelleri içinde bulunan kafes örgülerde son derece şık duruşlarıyla göz kamaştırıyor. Kafes örgüyü özel günler için kullanabilir ve ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Saçlarınızı her iki yandan örerek sevimli bir örgü çeşidi elde edebilirsiniz. Saçlarda daha rahat kullanabileceğiniz 2016 saç örgüsü modelleri içinde serbest haldeki örgülerde mevcut. Salaş örgüler eşliğinde kıyafetlerinize uygun olan saç örgü modelleri elde edebilirsiniz.

Kadınların sıklıkla kullandıkları saç örgüsü modelleri içinde örgüden saç topuz modelleri de mevcut. Aynı zamanda saçlarınıza değişik bir şekil verebileceğiniz 5’li örgülerle birlikte kendinizi daha estetik hissedeceksiniz. Şelale örgü saç tipi ile beraber farklı bir örgü deneyebilir ve kendinize uygun bir saç örgü modeli yakalayabilirsiniz. Balıksırtı ters örgüde örgü çeşitlerinin içinde yer almaktadır. Bu modeli okula giderken kullanabileceğiniz gibi özel davetler içinde kullanabilirsiniz.

2016 Saç Örgüsü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git