2016 Prenses Gelinlik Modelleri

2016 Prenses Gelinlik Modelleri

Yeni sezonun prenses gelinlik türleri daha çok kabarık eteklerden meydana gelen gelinlik türleridir. 2016 prenses gelinlik modelleri içinde daha çok kabarık ve tüllerden meydana gelen etek türlerini barındıran gelinlikler yer alır.

2016 sezonunda tasarımcıların prenses gelinlik modelleri içinde kalın askılı olan prenses gelinlik modelleri de yer almaktadır. Kalın askılı olan gelinlikler dantel etekleriyle göz dolduran modellerden oluşur. Eteği dantel olan ve kalın askılı gelinlikler prenseslerini andıran bir gelin olmanızı sağlar. Kollu prenses gelinlik modelleri uzun kollardan meydana gelen kışlık gelinlik türlerindendir. Uzun kollu prenses gelinlikler kimi zaman tesettürlüler tarafından da tercih edilir. 2016 prenses gelinlik modelleri içinde; Fransız dantelli gelinlik modelleri de yer alır. Bu gelinliklerin her bölgesinde dantel yer alır. Zarif genç kızların ilk tercihleri içinde bulunur ve etekleri genellikle kabarık detaylıdır. Prenses gelinlik modelleri kimi zaman üst kısmı işlemeli modellerden meydana gelir. Üst kısmı oldukça dar ve alt kısmı A formunda olan gelinlik modellerindendir.

Prenses gelinlik türlerinde alt taraf sadece saten detaylardan da meydana gelebilir. Üzerinde bir takım işlemeler olan bu gelinlik türleri kabarık detayları ile prenses gibi görünmek isteyen genç kızların tercih ettiği gelinliklerdir. Prenses gelinlikler bazı durumlarda sade modellerden de meydana gelebilir. Alt taraf sadece kabarık olup üst kısımda da bir kaç ufak detay bulunur.

2016 Prenses Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git