2016 Pardesü Modelleri

2016 Pardesü Modelleri

Pardesü modelleri günün trendlerine göre yeniden şekillendirilerek kadınların zevklerine hitap eden modellerle karşımıza çıkıyor. Özelliklede omzu ve kol ağızları deri detaylı olan pardesüler 2016 pardesü modellerinin başlıca formlarından birini oluşturuyor.

Pardesü modelleri içinde bulunan; gizli düğmeye sahip olan pardesüler yanında yarım fermuar detaylı olan pardesülerde oldukça gözalıcı modelleriyle beğeninizi kazanacak. Omuzları detaylı olan pardesü modellerinin içinde; omuz fermuarlı olan pardesü modelleri de bulunuyor. Özelliklede yaz günleri için severek giyilecek olan pardesüler arasında; dantelli pardesülerde bulunuyor. Bel kısmında yer alan dantel bel detayı kadınların yeni sezona zarif bir şekilde giriş yapmalarını sağlayacak. 2016 pardesü modelleri içinde; fiyonk kemere sahip ola pardesülerde bulunuyor. Lacivert ve siyah renkli pardesülerde daha çok kullanılan fiyonk detayları pardesü içinde şıklığınızı korumanıza yardım edecek. Detaylar ile şık hale getirilen pardesülerde aynı zamanda bel bölgesine yoğunlaşılarak kadınların zarif hatları daha fazla ortaya çıkarılıyor. Beli kendinden kuşaklı olan modellerde yeni sezon pardesüleri arasında bulunuyor.

Deri detayların, fermuarların ve omuz detaylarının sıklıkla kullanıldığı pardesülerde, yeni sezonun en iddialı pardesü renkleri; bordo, lacivert, siyah ve haki rengi. Şamdan modelleri ile de pardesülere yeni bir hava ekleyen tasarımcılar büyük bedenli kadınlar içinde birbirinden güzel tasarımlar meydana getirdi. Sizde beden ölçülerinize göre pardesü modellerini seçerek daha zarif bir havaya bürünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Armine Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Pardesü Modelleri, şık Armine Pardesü Modelleri ve yeni Armine Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git