2016 Okul Saç Modelleri

2016 Okul Saç Modelleri

Okul saç modellerinde detaylar oldukça hareketli ve sportiftir. Genç kesime hitap eden bu saç tiplerinde görsellik sade şekillerde karşımıza çıkar. 2016 okul saç modelleri içinde beğenilerek kullanılan saç modellerinin içinde toplu saçlar gelir.

Saçlarınızı tepeden at kuyruğu yaparak kullanabilir yada enseden saçlarınızı toplayarak daha zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz. Daha spor bir görünüm elde etmek için okulda saçlarınızı toplayıp ardından at kuyruğu kısmını tepede topuz yapabilirsiniz. İsterseniz saçlarınızı dağınık topuz yaparak da kullanabilirsiniz. Saçlarınız dalgalı ise dağınık topuz, düz ise sıkı topuz size okulda daha fazla yakışacak modelleri oluşturur.  2016 okul saç modelleri arasında bulunan modellerin bazıları ise örgü saçlardır. Yanlarda, arka kısımda veya tepede yapılan saç örgüleri genç kızlara dinamik bir görünüm kazandırır. Örgü saçlarınızı dağınık örgü biçiminde de kullanabilirsiniz. Genç kızların saçlarında sıklıkla uyguladıkları modellerden biride; balık sırtı örgü modelleridir. Saçlara estetik bir görünüm kazandıran balık sırtı saç örgüleri genç kızlar tarafından; hem okulda hemde günlük hayatta sıklıkla kullanılan modellerden biridir.

Okul saç modelleri içinde bulunan tost saç modelleri genç kızların yaşına uygun modellerden biridir. Tost saç modellerini sadece salık değil yanlardan arka tarafa tutturarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanında genç kızların her gün okula giderken yaptıkları saç modellerinin içinde bantlarla yapılan saç modelleri de bulunmaktadır.

2016 Okul Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git