2016 Maşalı Saç Modelleri

2016 Maşalı Saç Modelleri

Saçlarını daha havalı ve iddialı kullanmak isteyen kadınlar saçlarına maşa ile şekil vererek daha iddialı görünmelerini sağlarlar. 2016 maşalı saç modelleri son yılların gözde maşalı saç modellerinden meydana gelmektedir.

Maşalı saç modellerinin sıklıkla kullanılan türlerinden biri; kalın maşa ile hareketlendirilmiş saç tipleridir. Bu saç modellerini yapmak her zaman daha kolaydır. Maşa ebat olarak daha kalın olduğu için saçlarda kalın dalgalar elde edilir. Maşa ile yapılan saç modellerinden biride; ince maşa ile sarılmış olan salık saç tipleridir. İnce maşa kullanarak saçlarınız daha kabarık bir hale getirebilirsiniz. Hareketli saç modellerini seven kadınlar için son derece ideal bir modeldir.

Saçlarınıza maşa ile farklı görüntüler vermek istiyorsanız; yanlardan serbest toplanmış 2016 maşalı saç modellerini kullanabilirsiniz. Bu modellerde saçlar maşa ile şekillendirildikten sonra yanlardan serbest şekilde toplanır ve saçların arka kısmı daha havalı durur. Yanlardan toplanan maşalı saç modelleri düğünlerde ve özel gecelerde kullanılır.

Saçlar maşa ile uygun bir şekle getirildikten sonra serbest topuz saç modeli yapılabilir. İster kalın ister ince olsun maşalardan faydalanarak serbest topuz modeli yapabilirsiniz. Bu saçlar romantik bir görünüme sahip maşalı saç modellerinden biridir. Bu saç tipini nişan ve düğün gibi özel törenlerinizde dahi kullanabilirsiniz. Saçlarınız özelliklede ince telli ve seyrekse maşalı saçlar yüzünüze yepyeni bir görünüm verecektir.

2016 Maşalı Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git