2016 kışlık damatlık modelleri - Gelinlik Modelleri

2016 kışlık damatlık modelleri

2016 kışlık damatlık modelleri
17 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

2016 kışlık damatlık modelleri

        2016 kışlık damatlık modelleri kış aylarında düğün yapacak veya kış temalı düğünler ile konuklara harika bir düğün teması kuracak olan çiftler için beklentileri gayet başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Tasarımcıların ve yeni sezonda trend olan modanın izlerini üzerinde taşıyan damatlıklar kışlık damatlıklar olarak da beylerin yardımına koştuğu görülmektedir.

Lacivert kışlık damatlık modelleri:

         Bu modeller 2016 kışlık damatlıklar arasında neredeyse en tarz modeller denebilir. Damat adayları artık siyah damatlıklardan yavaş yavaş vazgeçmektedir. Bunun yerini lacivert, beyaz veya bordo tonları almaktadır. Bu modeller kendilerine ve tarzlarına güvenen damat adaylarının tercih ettiği modellerdir.

Asil kışlık damatlık modelleri:

          Keskin hatları ve asil duruşlarıyla meşhur olan bu modeller elit damatların ilk tercihidir. Resmi olmakla birlikte bir o kadar da rahat olan bu parçalar, tekrar yorumlanmaya açık bir giysi olduğu için birçok damat adayı tarafından tercih edilmektedir. Hazır modellerin dışında kişiye özel dikimlerde de kullanılan bu model kış damatlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Yelekli kışlık damatlık modelleri:

          Damatlık modellerinde ceket ve pantolon dışında kullanılması gereken, damadı belli edecek olan bazı aksesuarlar vardır. Bunlar papyon, kuşak ve yelektir. Bu aksesuarlarla şıklığı yakalamanın en güzel yolu yeleklerdir. Siyah saten bir yeleğin dışında, giyilen takım elbiseye ve damadın tarzı ve ruh haline göre bu yelek renkleri çeşitlenmektedir.

2016 kışlık damatlık modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde şık 2015 Yazlık Damatlık Modelleri, trend 2015 Yazlık Damatlık Modelleri ve yeni 2015 Yazlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Baharlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde baharlık, baharlık damatlık modelleri 2016 ve baharlık damatlıklar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git