2016 Gelin Makyajı Modelleri

2016 Gelin Makyajı Modelleri

Gelin makyajları kimi zaman gösterişli kimi zaman ise daha sade makyaj tiplerinden meydana gelir. 2016 gelin makyajı modelleri arasında türban gelin makyajıda bulunmaktadır. Gelinlerin yaptırdıkları makyajlar zevklere göre farklılık göstermektedir.

Gelin makyaj modellerinden biride; esmer gelin makyajı türleridir. Ten rengi koyu olan genç kızlar siyah kaş ve siyah göz kombinasyonuyla daha farklı makyaj türlerini denerler. Gözlere kahverengi tonlarından oluşan makyaj yapıldığı gibi dudaklarda iseşeftali tonlarında rujlar kullanılır. Gelin makyajı türleri arasında yer alan doğal gelin makyajı türleri genç kızları natural gösterir. Gözlerde nude renklerden faydalanılır ve gelinlerin doğal görünmeleri sağlanır. Dudaklarda ise koyu renkli rujlar kullanılarak doğal makyaj tamamlanır. Gözlerde sade renkler ön plandadır. 2016 gelin makyajı modellerinde türban gelin makyajı türleride bulunur. Türbanlı gelinliklere uygun olan bu makyaj türleinde genelde şeftali tonları ve kahverengi tonlar kullanılır. Siyah gelin makyajı modelleride makyajında daha gçsterişli bir tarz isteyenler için uygundur. Siyah ve buğulu bir göz makyajıyla kendinizi daha farklı ifade edebilirsiniz.

Siyah gelin makyajlarında gözlerdew siyah kalem ve bol şekilde siyah rimel kullanılır. Siyah vew koyu gri farlarla gözlere buğulu bir görünüm verilir. Bu makyaj türlerinde gözlerin içine siyah kalem yerine genellikle beyaz kalem çekilir. Buğulu göz makyajında dudaklar daha doğal ruj renkleriyle biçimli hale getirilir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Gelin Makyajı başlıklı makalemizde en güzel 2016 Gelin Makyajı, örnek 2016 Gelin Makyajı ve şık 2016 Gelin Makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git