2016 Gelin Buketi

2016 Gelin Buketi

Yeni sezon gelin buketleri renkli tasarımlarıyla ve oldukça hoş görünümleriyle son derece dikkat çekici. Gelin buketinizi daha farklı şekillerde istiyorsanız 2016 gelin buketi modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Gelin buketleri yeni sezonda renkli çiçek modellerinden meydana geliyor. Mor, pembe gibi çiçek renklerinin buluşmasından meydana gelen çiçek buketleri beyaz gelinliklerle beraber oldukça hoş görünüyor. Pastel renklerden meydana gelen gelin buketlerinin bazı modellerinde çevresi tül sarılı çiçeklerde yer alıyor. Çiçek buketlerinin çevresinde yer alan tüller gelinliklere daha zarif bir hava veriyor. 2016 gelin buketi modelleri arasında sap kısmı kurdelalarla bağlanmış çiçek buketleri de yer alıyor. Bu buketlerde çiçeklerin rengine göre dizayn edilen kurdela detayı çiçekleri daha estetik gösteriyor. Gelin buketi modellerinde sadece beyaz çiçeklerden de faydalanılır. Beyaz büyük çiçekler renkli bir kurdela ile sarıldıktan sonra gelinlerin elini süsleyen buketlerden biri haline getirilir.

Gelin buketlerinin arasına bazı modellerde inci gibi detaylarda yerleştirilir. İnci detaylar gelin buketlerinin daha gösterişli olmasını sağlar. Gelin buketlerinde kullanılan bazı çiçek modelleri gerçek çiçeklerden de oluşabilir. Bu çiçekler genelde kır düğünleri için tercih edilir. Düğün günü için kır konseptli bir düğün yapıyorsanız gerçek çieçkelrden oluşan bir papatya buketi taşıyabilirsiniz. Hatta buketin çevresini sarı bir kurdela ile süsleyerek papatyalara uygun bir çiçek buketi elde edebilirsiniz.

En Güzel 2016 Gelin Buketi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git