2016 Gecelik Modelleri

2016 Gecelik Modelleri

Gecelik modelleri her sene değişen farklı kesimleri ve tarzlarıyla beraber kadınların ilgisini çeken modellerden meydana geliyor. 2016 gecelik modelleri içinde bol dantelli ve satenden oluşan gecelikler popüler modeller arasında bulunuyor.

Yeni sezon gecelik modellerinde üst kısmı dantel işlemeli gecelikler kadınların ilgisini çeken modellerden biri. Renkler son derece feminen ve çekici. Kırmızı başta olmak üzere; beyaz, siyah ve mor gibi renkler kadınların severek giyecekleri gecelik renklerini oluşturuyor. Saten geceliklerin yeri yine değişmiyor. Uzun gecelikler yırtmaçlı modelleriyle yine göz dolduruyor. Yanlarda yer alan yırtmaçlar çekici görüntünüzü daha da artıracak. 2016 gecelik modelleri arasında bulunan geceliklerde transparan detaylarda yer alıyor. Göğüs ve bel bölgesinde yer alan transparan detaylar haricinde aynı zamanda dekolteli geceliklerde kadınların gözde modellerinden biri. Sırt kısmı yada bacak kısmı açıkta kalan gecelik modelleri kadınsı hatlarınızı daha fazla ortaya çıkaracak modellerden oluşuyor. Geceliklerde ince askılar yine gözde modellerden oluşacak. Saten geceliklerde yer alan ince askılar kadınların omuzlarını da oldukça dikkat çekici hale getirecek.

Şortlu takım gecelik modelleri rahatlık için olduğu kadar çekiciliğiniz içinde oldukça ideal. Mor, pembe ve kırmızı gibi renklerden oluşan şortlu gecelikler yeni sezonun gözde modelleri arasında bulunuyor. Kurdela ile süslenmiş saten ve dar gecelikler kadınsı yönlerinizi daha fazla ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Aynı zamanda saten ve dantelin bir araya gelmesiyle tasarlanan gecelikler kısa gecelikler içinde en fazla tercih edilen modellerden sadece biri.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git