2016 Fransız Gelinlik Modelleri

2016 Fransız Gelinlik Modelleri

Yeni sezonda Fransız gelinlik türleri genç kızların en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer alıyor. 2016 Fransız gelinlik modelleri dantel ve güpür modelleriyle göz dolduran modellerden meydana geliyor.

2016 Fransız gelinlik türleri arasında sırtı açık gelinlik modelleri geliyor. Dantelden oluşan gelinlik modelleri sırt dekolteleriyle göz dolduran modeller; aynı zamanda kollarda da dantel figürleriyle göz dolduruyor. Kollarda yer alan dantel detaylar genç kızların daha zarif görünmesini sağlıyor. Fransız gelinlik modelleri aynı zamanda kayık yaka modelleri ve bol düğmelerden meydana gelen modelleriyle de ilk tercihler arasında yer alıyor. Sırt kısmından bele kadar uzanan inci düğmeler ve dantel detaylarla Fransız gelinlikleri daha göz alıcı bir hale getiriliyor. 2016 Fransız gelinlik modelleri arasında yer alan gelinlik türlerinden biride; kuyruk kısmı yerlere kadar uzanan gelinlik modelleri. Dantellerden meydana gelen bu gelinliklerin kuyruk kısmında da bol miktarda dantel kullanılarak daha estetik hale getiriliyor.

Fransız gelinlik modellerinde askılı gelinlik modellerinden çok daha dekolteli modeller kullanılıyor. Bunun sebebi ise dantelin daha da öne çıkarılmak istenmesi. Bunun için sırt dekoltesi ve kollarda dantel detaylar kullanılıyor. Gelinliklerin beden kısmında ve kuyruk bölgelerinde bol şekilde dantel ve güpür kullanılarak gelinlikler daha estetik hale getiriliyor.

2016 Fransız Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Balık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Balık Gelinlik Modelleri, şık 2016 Balık Gelinlik Modelleri ve yeni 2016 Balık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git