2016 Ferace Modelleri

2016 Ferace Modelleri

Yeni yıl ile birlikte modelleri ve renkleri değişen ferace modellerinde tesettürlü kadınların zevklerine uygun olarak ferace modelleri vitrinlerde görülmeye başlandı. 2016 ferace modelleri arasında yer alan ferace tiplerinde Mevlana ferace modelleri en fazla giyilecek fera türlerinin başında bulunuyor.

Mevlana ferace modelleri bel kısmı dar ve etek kısmı geniş ferace modellerinden meydana geliyor. Aynı zamanda renkli ferace modelleride kadınların renkli giyim zevkine uygun modelleleri ile daha fazla tercih edilecek. Pembe, kırmızı, yeşil ve sarı gibi feraceler daha çok yaz mevsiminde tercih edilecek ferace modellerinin başında bulunuyor. Ferace modellerinde bağlamalı ferace türleri de önden bağlamalı modelleri ile sıklıkla tercih edilecek modeller arasında yer alacak. 2016 ferace modelleri içinde; boydan boya düğmeli olan ferace modelleri de yer alıyor. Büyük ve gösterişli düğmelerden meydana gelen düğmeli feraceler daha çok koyu renkli feracelerde karşımıza çıkıyor. Kolları dökümlü olan ferace türleri zarif kadınların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Bilek kısımları dar üst kol kısımları dökümlü olan feraceler sezonun en ididalı modelleri arasında bulunuyor.

Yeni sezon ferace modelleri içinde; fermuarlı ferace modelleri de bulunuyor. Taşlı ve işlemeli feraceler kadınları görsellik açısından zirveye taşıyan modeller arasında yer alıyor. Kurdela kemerli ve deri detaylı ferace modelleri 2016 sezonu için son derece popüler olacak modeller arasında bulunuyor.

2016 Ferace Modelleri

Bir önceki yazımız olan Genç Ferace Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Genç Ferace Modelleri, şık Genç Ferace Modelleri ve yeni Genç Ferace Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git