2016 Etek Kombinleri

2016 Etek Kombinleri

Yeni sezonda etek kombinleri kadınların farklı kıyafetlerde daha zarif görünmesini sağlayacak tasarımlardan meydana geliyor. 2016 etek kombinleri içinde yer alan etekler kimi zaman uzun kimi zaman ise kısa etek modellerinden oluşuyor.

Sezonda kullanılan etekler kış mevsiminde daha kalın dokulu kumaşlardan meydana gelirken yaz mevsiminde ise uçuş uçuş ince yapılı kumaşlardan meydana gelen etekler kombin yapmanızı kolaylaştırıyor. Özelliklede renkli etekler her mevsim için vazgeçilmez etek modelleri arasında olacak. Renkler kış ve yaz mevsiminde farklılık gösteriyor. Kış mevsiminde daha yalın renklere yer veriliyor. Kombinlerde etekler her ne kadar sade renklerden meydana gelsede; üst parçalar daha renkli parçalarla dengeleniyor. Yaz mevsiminde 2016 etek kombinleri renkli modellerle kadınların oldukça zarif görünmesini sağlıyor. Pembe, yeşil, sarı ve kırmızı gibi canlı renkler etek kombinlerinde sıklıkla kullanılan renkler arasında bulunuyor. Kış mevsiminde etek kombinleri uzun etek modellerinin yanı sıra; kalın ve düzlerde biten kalem etek modellerinden meydana geliyor. Yazın sıcak günlerinde ise etekler daha kısa ve renkli modellerden meydana geliyor. Etekler kimi zaman maxi etek formunda ve daha etnik detaylardan oluşuyor.

Etek kombinleri yeni sezonda soğuk günler için; camel, siyah, lacivert ve kahverengi tonlarından meydana geliyor. Daha sıcak günler için kullanılan renkli etekler yazın enerjisini etek kombinlerine yansıtmanızı sağlayacak.

2016 Etek Kombinleri

Bir önceki yazımız olan Yüksel bel etek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yüksel bel etek modelleri, en güzel Yüksel bel etek modelleri ve yeni sezon Yüksel bel etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git