2016 Eşofman Modelleri

2016 Eşofman Modelleri

Yeni sezon eşofman takımları hem erkekler hemde kadınlar için rengarenk modellerden meydana geliyor. Pamuklu eşofmanlarla hem rahat edecek hemde sporda veya günlük hayatta şık bir hale geleceksiniz. 2016 eşofman modelleri içinde bordo ve mor en çok kullanılan eşofmanlar arasında bulunacak.

Eşofman modellerinde önden fermuarlı eşofmanlar her zaman olduğu gibi popüler. Eşofmanların alt kısmı yanlardan şerit geçen modelleriyle son derece trend. Yan kısımlarda yer alan parlak şeritler ve cep kısımları fermuarlı eşofmanlar beğenilerek giyilen eşofmanlar arasında yer alıyor. Eşofman modellerinin kol kısımlarıda bu tip şeritlerden meydana gelen şekiller içeriyor. Omuz kısımlarında veya eşofmanın gövde kısmında yer alan paralel çizgiler farklı bir hava veriyor. Renkli şeritler eşofmanlara apayrı bir hava kazandırıyor. Üst kısmı siyah olan eşofman modellerinde şeritler beyaz renkte kullanılarak yepyeni bir görüntü ortaya çıkarılıyor. 2016 eşofman modelleri arasında bulunan; baskılı eşofman türleri renkleriyle kadınları cezbedici modellerden meydana geliyor. Aynı zamanda üçgen detaylar eşofmanların kollarında sıklıkla kullanılacak. Rengarenk olan bu detaylar enerjik olmanızı da kolaylaştıracak.

Eşofman modellerinde bel bölgesi farklı renkte olan eşofman modelleri de bulunuyor. Kırmızı eşofmanların bel kısmının beyaz yada siyah gibi renklerden meydana geldiğini söyleyebiliriz. Renkler eşofman üstlerinde bol miktarda kullanılabildiği gibi alt kısmın bel bölgesi yada yan kısımlarında da özgürce kullanılmış.

2016 Eşofman Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git