2016 Erkek Saç Kesim Modelleri

2016 Erkek Saç Kesim Modelleri

Erkek saç kesim tipleri en az bayanlarınki kadar değişik modellerden oluşuyor. 2016 erkek saç kesim modellerinde daha çok düzensiz kesilmiş katlı saç kesimlerinin öne çıktığını söylemek mümkün.

Üst kısımlar uzun arka ve yan kısımlar ise tamamen kısa olan saç kesim modelleri erkekler arasında sıklıkla kullanılan saç kesim modellerinin başında yer alıyor.

Erkeklerde uzun saç modelleri 2016 yılında da popüler olacak. Daha çok gür saçlı erkeklere yakışan bu modellerde saçlar genellikle düz kesim kullanılıyor. Saçlarını orta boy katlı uzun kesim kullanan erkeklerde mevcut. Saçları ince telli olan erkekler genelde saçlarını daha kısa kullanmayı tercih ediyor.

Düzensiz saç kesimlerinden öte kontrollü bir şekilde kesilmiş saç kesimleri 2016 erkek saç kesim modellerinin öne çıkan saç tiplerinden biri. Kontrollü saç kesimlerinde saçlar eşit şekilde kesilerek daha düzenli bir görünüm yaratılıyor. Sizde bu tip saç kesimlerinden faydalanmak istiyorsanız; dalgalı saçlara sahip olmalısınız. Saçlarınız ince telliyse kontrollü kesilmiş değil katlı kesilmiş erkek saç kesim tiplerinden yardım almalısınız.

Erkek saç kesim modeller içinde yer alan bir diğer modelde erkeklerin severek kullandığı omuzda biten saçlar. Bu tip saçlar genellikle sokak stilinde sıklıkla kullanılıyor. Bu tip saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınızı katlı kestirerek daha dolgun durmalarını sağlayabilirsiniz. Yeni yılın en popüler kesim tarzları galerimizdedir.

2016 Erkek Saç Kesim Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git