2016 Düz Saç Modelleri

2016 Düz Saç Modelleri

Düz saç modelleri kadınların severek kullandıkları saç modelleri arasında yer alır. 2016 düz saç modelleri genellikle saçları gür ve kalın telli olan saç tiplerine daha fazla yakışmaktadır.

Yan taraflardandan tutturularak yapılan düz saç modelleri olduğu gibi aynı zamanda örgülerle hareketlendirilen düz saç modelleri de mevcuttur. Düz saç modellerinde kimi zaman perçemler veya kalın kahküllerde görülür. Düz saç modelleri sade ve yalın bir saç şekli demek değildir. Saçlar sadece dümdüz bırakılarak renkler ile de dikkat çekici bir hale getirilebilir. Ortadan ayrılan saçlar kimi zaman yan taraftan ayrılıp düz saçlara değişik bir görüntü kazandırılabilinir. 2016 düz saç modelleri içerisinde bulunan modellerde genellikle saçlar kabartılarak kullanılır. Düz saç modellerinin daha fazla hareketli hale getirilmesi için saçlar krepe yardımı ile kabartılır ve sprey gibi malzemelerle sabitlenerek kullanılır.

Düz saç modellerine farklı şekillerde hareketli bir görünüm kazandırıldığında kullanılan aksesuarlar çok renkli modellerden seçilebilir. Kurdela şeklindeki tokalar ve taşlı aksesuarlar düz saç modelleri şekillendirilirken kullanılan belli başlı aksesuarlardandır. Düz saç modelleri içinde uç kısmı tamamen düz kesim olan saç modelleri de bulunur. Bu saç modellerinde uç kısım tamamen düzdür ve saçda hiç bir şekilde kat bulunmaz. Bu tip saçların düz fönle kullanılması ideal olan saç şeklidir.

En güzel 2016 Düz Saç Modelleri ve en beğeneceğiniz stillere ait resim galerimiz:

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git