2016 Duvak Modelleri - Gelinlik Modelleri

2016 Duvak Modelleri

2016 Duvak Modelleri
16 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

2016 Duvak Modelleri

Türk kadını için geçmişten beri çok önemli olan gelinliklerin ayrılmaz bir parçası olan duvakların günümüzde birçok gelin tarafından hala vazgeçilemeyen gelinlik aksesuarları arasında bulunuyor. Düğünlerde birçok detayın çok önemli olduğu gibi gelinlikler içinde duvaklar o kadar önemlidir. Duvaksız bir gelinlik her zaman eksik dikilmiş bir elbise gibidir. Gelinlik kadar duvaklarında çok önemli olduğunu unutmamak gerekir. Gelin adaylarının gelinliklere harcadığı zaman kadar gelinliklere uygun olacak duvak modellerini bulmak için zaman harcadıkları belirlendi.

2016 Duvak Modelleri gelin adaylarının aklını başından alacak gibi görünmektedir. Her zaman beyaz olarak tercih edilen gelinliklerde farklı işlemelerde duvak modelleri tercih edilirken artık renkli duvak modellerine de yer verilmeye başlanıyor. Gelinlik moda evlerinde bu yıl yapılan yeni kreasyonlarda farklı renkteki gelinlik modellerine farklı renk seçeneklerindeki duvaklar monte edilmiş.

2016 Duvak Modelleri artık gelinlik modellerinin modellerine göre tasarlanmıyor. Gelinlik modelleri ile ilgili yapılan defilelerde gelinlik giyen mankenlerin üzerindeki bir birinden farklı duvaklar defileyi izleyenlerin ilgisini çekti. Bazı duvakların gelinin arkasından metrelerce uzadığı görünmesine rağmen bazı modellerin ise sadece gelinin başının üzerinde kısacık yapılması ilgi çekti.

2016 Duvak Modelleri ileriki günlerde düğün yapmayı düşünen gelin adayları için farklı bir tarz yaratacak modeller olarak karşılarına çıkacak. Daha çok özgürlüğü simgeleyen farklı tonların kullanıldığı duvak modellerini takmak her gelinin harcı olmayacak gibi görünüyor.

2016 Duvak Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Gelin duvak modelleri başlıklı makalemizde duvak çeşitleri, duvak modelleri isimleri ve gelin duvağı satın al hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git