2016 Damat Takım Elbise

2016 Damat Takım Elbise

 

Düğün telaşesi gerek kadın gerekse erkekler için zor bir süreçtir. Artık erkeklerde ne giyecekleri konusunda telaşlanıyor ve haftalar öncesinden damatlık aramaya başlıyorlar. Heyecan ve telaş hat safhada olduğu için nasıl bir model damatlık giyileceği konusunda karara varmak zorlaşıyor.

 

Yeni sezon için birçok ünlü erkek giyim markası farklı takım elbise tasarımlarına koleksiyonlarında yer verdiler. 2016 damat takım elbise modelleri bu anlamda damat adaylarının beğenisine hitap edecek gibi görünüyor. Her erkeğin tarzına hitap edecek bu tasarımlar ile düğün gününüzde şık ve havalı olabilirsiniz. Damatlık tercihinizi Damat, Kiğılı, Hatemoğlu gibi isim yapmış markalardan tercih ederek kalite ve şıklığı biraraya getirebilirsiniz.

 

Takım elbise seçiminde düğün yapacağınız mevsim ve mekan çok önemli. Kış damatları için markalar kalın kumaşlardan takım elbiseler üretiyor ve daha çok siyah, lacivert, kahve gibi koyu tonlarda takımlar tercih ediliyor. Ayrıca ceketle beraber iç yeleğinde bulunduğu damatlıklar kış sezonu için ideal seçimler arasında.

 

2016 damat takım elbise modelleri içinde yaz sezonuna hitap eden tasarımlarda bulunuyor. Özellikle beyaz, ekru, krem gibi açık tonlarda takım elbiseler yazın ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor. Düğününde vintage bir hava estirmek beyler için ekose çizgileri olan takım elbiseler alternatif oluşturuyor. Ayrıca bu sezon takım elbiselerin pantolonları daha dar ve paça boyu daha kısa. Ayrıca ceketler kısa ve üzerinize oturacak fit kesimlerde üretiliyor.

Bir önceki yazımız olan Baharlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık damatlık modelleri, marka Baharlık damatlık modelleri ve rahat Baharlık damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git