2016 Dağınık Saç Modelleri

2016 Dağınık Saç Modelleri

Saçlarınızın dağınık şekilde de şık ve gösterişli olabileceğini unutmayın. Dağınık saçlar estetik görünmez diye bir kural yok. Saçlarınızı değişik modellerde dağınık şekillerde de kullanarak bütün zarafetinizi ortaya çıkarabilirsiniz. 2016 dağınık saç modelleri içinde dağınık topuzların yeri her zaman ayrıdır.

Dağınık topuzları başınızın üzerinde tel tokalarla yada lastik tokalarla tutturarak yapabilirsiniz. Genç kızların severek kullandıkları dağınık topuz modelleri günlük olarakda kullanılabilecek bir saç modelidir. Dağınık saç modelleri arasında yer alan bir diğer modelde; dağınık görünümlü yan örgülü saç tipleridir. Bu tip modellerde saçlar düzgün şekilde örüldükten sonra yanlardan çekilerek dağınık haler getirilir. Dağınık saç modelleri içinde en sık kullanılan saç tiplerinden biridir.

Dağınık saç modelleri arasında bulunan modellerden bir diğeride; dağınık toplama modelleridir. Saçlarınızı kabarttıktan sonra lastik bir tokayla toplayıp ardından kulak arkasından saç tutamları çıkararak dağınık şekilde kullanabilirsiniz. 2016 dağınık saç modelleri içinde bulunan saç tipleri sadece günlük hayatta değil özel gecelerde de size eşlik ederler. Dağınık topuz modelleri özel davetler için iyi bir örnektir. Saçalrınızı yandan, arkadan veya enseden dağınık şekilde topuz yaparak özel gecelerin parlayan starı siz olabilirsiniz.

Dağınık saç modellerinden kendi saçlarınıza uyarlamak istiyorsanız; saç kesim tarzınızı ve rengini göz önüne alarak dağınık bir saç modeli seçmelisiniz. Giyeceğiniz kıyafet ve gideceğiniz ortam dağınık saç modeline uygun olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git