2016 Cüzdan Modelleri - Gelinlik Modelleri

2016 Cüzdan Modelleri

2016 Cüzdan Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

2016 Cüzdan Modelleri

Evden çıktınız ama yanınızda unutmayacak olduğunuz tek bir şey var o ise cüzdan. Cüzdanlar genel olarak insanların içine paralarını ile birlikte kredi kartlarını koyabileceği çok kullanışlı bir ihtiyaçtır. Aksesuar olarak kullanılmakta olan cüzdan modelleri bu seneye de çok büyük bir giriş yapıyor. Geçtiğimiz yıllara da bakarak bayanların yine en fazla tercih etmiş olduğu renk kırmızı ve tonları. Fermuarlı olan modeller ise fazlası ile revaçta bulunuyor. Lakin bütün bunların yanında mıknatıslı olan modellerde kullanılmakta. Desen olarak ise genel olarak tasarımcılar çok sade desenleri seçmiş görünüyorlar. Zaten cüzdanlar aslında çantaların içerisinde kullanıldıklarından dolayı insanlar çokta fazla özen göstermekte. Bayların tercihleri ise genel olarak siyah ve kahverengi modeller arasında kalmış durumda gözüküyor. Bayların özellikle çok fazla kullanmakta oldukları Cüzdanlar konusunda firmalarda bildiklerinden dolayı tasarımlarını daha farklı bir hale getirmek için kıyasıya bir şekilde yarışa girmişler. 2016 cüzdan modelleri arasında pek çok renkli cüzdan modelleri ile birlikte tasarım değişikliğine gitmiş olan markaların deri cüzdanlar ile birlikte ,keten cüzdanlar, kot cüzdan modelleri şeklinde ve de daha pek çok tasarım yeni sezon içerisinde bay ve bayanların tercihlerini belirleyebilecek bir düzeydedir. Bu sezonda cüzdanlar ile alakalı bir seçim yapmakta çok zor ancak hangisi veya hangilerini beğenir iseniz karar tamamen size bağlı bir durumda bulunmaktadır.

2016 Cüzdan Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Bayan Bot Modelleri başlıklı makalemizde BAYAN KISA BOTLAR, SEZON BOT MODELLERİ ve şık 2016 Bayan Bot Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bavul modelleri başlıklı makalemizde benetton valiz, büyük boy valiz ve kabin boy valiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git