2016 Çocuk Gelinlik Modelleri

2016 Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk gelinlik modelleri renkli ayrıntılardan meydana gelen gelinlik modellerini oluşturur. 2016 çocuk gelinlik modellerinde renkli kuşaklar veya renkli aksesuarlar ön plana çıkan ayrıntıları oluşturur. Çocuk gelinlik türlerinde pembe kuşaklar veya kırmızı kuşaklar yer alır.

Çocuk gelinlik modelleri genellikle fırfırlı detaylardan meydana gelir. Fırfırlı etekler veya tamamen tül dantel üstler çocuk gelinlik türleri arasındadır. Alt kısımda yer alan fırfırlar çocukları adeta bir prenses gibi gösterir. Kabarık eteklerin üzeri bazı modellerde çiçeklerle süslenir. Değişik detaylarla süslenen çocuk gelinlikleri de bulunmaktadır. Kalpler, çiçekler veya kelebek gibi detaylar gelinlik modellerinin üstünü süsler. 2016 çocuk gelinlik modelleri arasında yer alan modellerden biride; karpuz kol gelinliklerdir. Kolların gösterişli olduğu bu gelinlik modellerinde çocuklar tül karpuz kol detayıyla daha şık hale getirilirler. Çocuk gelinlik modelleri kimi zaman tamamen farklı renklerden oluşur. Beyaz gelinliklerin yanı sıra; kırmızı, pembe ve yeşil gibi gelinlik modellerine de rastlanır. Renkli kuşakların yanında kullanılan renkli gelinlikler çocuklara daha sevimli bir hava katar.

Çocuk gelinlik modellerinde incili gelinliklere de rastlanır. Omuz ve askı kısmı incilerle işlenen gelinlikler çocuklarında zarif bir görünüm içine girmelerini sağlar. Askılarda ayrıca parlak taş ayrıntılarına da yer verilir. Çocuklarda ayrıca etek uçlarında tüy detayı da kullanılabilir. Gelinliklerin etek ucunda yer alan tüy detayları oldukça farklı bir görüntü sunar.

2016 Çocuk Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git