2016 Büyük Beden Abiye

2016 Büyük Beden Abiye

Büyük beden abiyeler fazla kilolarından şikayetçi olan kadınlar tarafından tasarlanan abiyelerden meydana gelmektedir. 2016 büyük beden abiye kıyafetleri genellikle koyu renklerden oluşan abiye kıyafetlerdir.

Büyük beden abiyeler de alt kısım genellikle uzun olup abiyeler bileklere kadar uzanır. Kollar tamamen açıkta bırakılmadan farklı modeller uygulanır. Kollarda dökümlü modeller kollarda bulunan fazlalıkları kapatmak üzere tasarlanmıştır. Uzun kollu ve transparan detaylara sahip olan abiyeler fazla kiloları başarılı şekilde gizlediği için büyük beden abiyeler de sıklıkla kullanılır. Büyük beden abiyeler genelde V yaka tipleriyle boyun kısmına dikkat çeker. Yeni sezonda siyahtan başka renklerde büyük beden abiyeler de kullanılmaktadır. Bordo, kırmızı, lacivert gibi popüler renkler abiye modellerinde fazlasıyla kullanılmaktadır. Dantel ve güpür detaylar 2016 büyük beden abiyeler de sıklıkla kullanılır. Danteller yaka ve kol ağızlarında kullanılarak kilolar gizlenmeye çalışılır.

Büyük beden abiyeler de kol kısımlarında dantel olan modellerde mevcuttur. Kolları saran dantel detay kolların fazlalıklarını başarılı şekilde örter. Bunun için siyah renkten yardım alınabilir. Eğer bedeniniz çok daha fazla boyutlardaysa transparan detaylara sahip olan abiye kıyafetlerden yardım alabilirsiniz. Yarasa kol olan bu abiyeler kilolarınızı başarılı şekilde saklayacaktır. Abiyelerde göğüs kısmını kapatan modellerde sıklıkla kullanılacak. Bu modellerde genellikle üst kısım yuvarlak yaka şeklinde tasarlanır ve dikkat bel bölgesine yoğunlaştırılır.

2016 Büyük Beden Abiye

Bir önceki yazımız olan Hamile Kıyafetleri başlıklı makalemizde 2016 Hamile Kıyafetleri, şık Hamile Kıyafetleri ve yeni Hamile Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Büyük Beden Abiye Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Jale dedi ki:

    Balık etli diye tabir edilen bayan arkadaşlar elbise bulmakta zorlanır genelde ama bunlar tam onlar için 🙂

Sayfa başına git