2016 Bot Modelleri

2016 Bot Modelleri

Yeni sezon bot modelleri renkli ve biribirnden farklı modelleriyle oldukça popüler bot türleri arasında yer alıyor. 2016 bot modelleri genelde bilekte biten bot modellerinden meydana geliyor. Çizmeler ise diz üstü ve çorap çizme adı verilen çizmelerden meydana geliyor.

Bot modellerinde bordo botlar sezonun en çok aranan botları arasında yer alıyor. Yandan tokalı olan botlar ise daha çok siyah renklerden meydana geliyor. Popüler bot modelleri arasında yer alan bot modellerinden biride; bilekte biten topuklu bot modelleri. Sivri topuklarıyla dikkat çeken bu botlar genelde püskül detaylarıyla göz kamaştırıyor. Püsküllü botlar sizi klasik olmak istyeyeceğiniz günlerde daha şık hale getirecek. Bot modelleri içinde fermuar detaylı olan bot modelleri de yer alıyor. 2016 bot modelleri içinde yer alan fermuar detaylı botlar önden ve yandan fermuar ayrıntılarıyla son derece şık görünüyor. Püsküllerin yanı sıra; botlarda yer alan zımba ayrıntıları da oldukça dikkat çekici. Zımbalı bot modelinizle salaş bir kombin elde edebilirsiniz.

Bilekten kemerli olan bot modelleri de gündelik hayat içinde en fazla tercih edilen botlar arasında yer alacak. Bu modeller bileklerinizi daha önce gösterirken aynı zamanda trendlere ayak uydurmanızı sağlayacak. Koyu kahve, siyah, bordo ve koyu yeşil gibi bot renkleri yeni sezonun en gözde bot modelleri arasında yerini alacak.

Yeni sezon 2016 Bot Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Bot Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Bot Modelleri, marka Erkek Bot Modelleri ve ucuz Erkek Bot Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git