2016 Bere Modelleri

2016 Bere Modelleri

Bere modelleri her sezon yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor. Farklılıklar yaratılarak tasarlanan bere modellerinde yeni sezon içinde tül detaylar kullanılarak zarif görüntüler ortaya çıkarılıyor. 2016 bere modellerinde tül detaylı olan bereler sizi daha zarif gösterecek.

Yeni sezonda bere modelleri örgü berelerden meydana geliyor. Delikli örgü modelleri kimi zaman sık örgü modellerine dönüşüyor. Sıcak tutması için kalın yün ipler kullanılan örgü berelerin bazı modellerinde pon pon ayrıntısı dikkat çekiyor. Berelerin tepe kısmında yer alan renkli pon ponlar renkli bir kışa merhaba demenizi sağlayacak. Berenin üst kısmında yer alan ve adeta kulağı andıran ponponlar sevimli bir görüntü çizmenizi sağlayacak. Sağ ve sol kısımda yer alan pon pon figürüyle beraber sevimli bir görünüm çizeceksiniz. Renkli bereler 2016 bere modellerinde sıklıkla görülecek. Kırmızı, sarı, yeşil ve neon renklerin bile kullanıldığı yeni sezon berelerinde hayvan figürü olan berelere de rastlayacağız. Kedi, köpek, penguan ve baykuş gibi fügürlerin yer aldığı berelerde püsküllü iplerde bulunuyor. Daha çok genç kızlara hitap eden bu berelerde renkli ipler kullanılarak kış mevsiminin kasceti giderilmeye çalışılmış.

Bazı bere modellerinde düğme ve çiçek gibi detaylarda kullanılmış. Büyük düğmelerden meydana gelen bere süslemeleri yanında, yan kısımlarda çiçek desenleri de kullanılmış. Büyük çiçek desenleri berenin yan tarafına iliştirilerek berelere daha estetik bir görünüm kazandırılmış.

Bir önceki yazımız olan Bere Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bere Modelleri, bayan Bere Modelleri ve bebek Bere Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git