2016 Bebek Elbise Modelleri - Gelinlik Modelleri

2016 Bebek Elbise Modelleri

2016 Bebek Elbise Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

2016 Bebek Elbise Modelleri

Bebek elbiseleri genel olarak annenin doğuma giderken hastane çantasında yer verdiği ve de hastaneden çıktıktan sonra ise giydirmeye devam etmekte olduğu elbiselerdir. Bebek elbiseleri bebeğin mikroplardan korunabilmesini sağlayan ve de bebeği soğuktan korumaya yaramakta olan elbiselerdir. Bu sebep ile de bebek elbiseleri alırken mutlaka hiçbir parçasının eksik olmamasına çok büyük bir özen gösterilmelidir. Aksi takdirde bebeğin bu konudaki ihtiyaçları karşılanmamış olmaktadır. Bebekte de huzursuzluklar meydana gelir.

Bebek elbiseleri içerisinde yer alan parçalardan bir tanesi de zıbındır. Zıbınlar atlet yerine kullanılmakta olan alttan çıt çıtlı özelliği ile bebeğin beşlinin açılmasını engellemekte olan iç çamaşırlarıdır. 2016 Bebek Elbise Modelleri arasında yer alan bebek tulumları ise bebeklere en fazla giydirilmekte olan elbiselerdir. Kolu ile bacakları korumakta olduğu için ayrıca da tek parça olduklarından ötürü bebek elbiselerinden en çok kullanılan parçalar bebek tulumları olarak bilinmektedir. Bebek eldivenleri de bebeklerin ellerinin üşümemesi, ellerini kendi gözlerine eldiven sayesinde sokmamaları ve de ellerine mikrop gelmesin diye takılmakta olan bebek elbiselerinden bir tanesi özelliğindedir. Bebek patikleri ise bebeklerin ayakları üşümesin diye kullanılmakta olan bebek elbiselerinin bir parçasıdır.

2016 Bebek Elbise Modelleri arasında bebeklerde en azla kullanılmakta olan bu giysilerin dışında farklı bebek şortları, bebek eşofmanları ile pijamaları da çok sık bir şekilde yer almaktadır. Bu elbiseler ise genel olarak takım halinde satış yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Açık Renkli Elbiselerde Moda başlıklı makalemizde 2016 Açık Renkli Elbiselerde Moda, Açık Renkli Elbiseler ve Açık Renkli Elbiselerde Moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeşil elbise modelleri başlıklı makalemizde elbise çizimleri, elbise modelleri 2016 ve elbise modelleri abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git