2016 Baharlık damatlık modelleri

2016 Baharlık damatlık modelleri

Erkeklerde en az kadınlar kadar trendleri takip ediyor ve tarz sahibi olma yolunda ilerliyor. Birbirinden farklı, şık, cool damatlık tasarımları için markalar harekete geçiyor. En özel gün olan düğününüzde gözlerin sizin üzerinizde olması ve karizmanızın yerinde olmasını giyeceğiniz damatlık modeli etkileyecektir.

Düğünün gerçekleşeceği mevsime göre ve yapılacağı mekana göre damatlık seçimi şekilleniyor. Giyim markaları 2016 baharlık damatlık modelleri konusundaki tasarımlarını çoktan çıkardı ve mağazalarda yerini aldı. Alışık olduğumuz siyah damatlıkların yerini şık kravatlarla kullanılan saten kumaşlardan tasarlanmış takım elbiseler alırken erkekler daha asil ve kılas bir görünüm kazanıyor. Ayrıca genç damat adayları için klasikten uzak daha spor takım elbiselerde hazırlanıyor ve düğünlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Mevsim bahar olunca daha renkli damatlar görmek mümkün olmakta. Beyaz tonlarının yanı sıra bordo, taba, lacivert gibi özgür renk tonlarında takım elbiseler seçebilirsiniz. Siyah yaka, kol detaylarıyla farklılık kazanan damatlıklara hoş bir yaka mendili ve yaka çiçeği eşlik ediyor. 2016 baharlık damatlık modelleri beylere farklı alternatifler ve sıradışı bir şıklık sunuyor.

Bej, çok açık kahve tonlarında takım elbisenizi beyaz gömlekle daha hafif hale getirerek toz pembesi kravatla bahara uyum sağlayabilirsiniz. Kravatınızın rengiyle uyumlu yaka çiçeği kombininizi tamamlayacaktır. Sade ve çabasız bir şıklık için ise bej kravat ve takım elbiseyi yine beyaz gömlekle kullanıp, farklı renk tonunda yaka çiçeği ile tamamlayarak dikkatleri oraya çekebilirsiniz. Burada küçük bir nokta vermek gerekirse çiçeğiniz gelin buketiyle uyumlu olursa harika bir çift olarak görünürsünüz.

Bir önceki yazımız olan Baharlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık damatlık modelleri, marka Baharlık damatlık modelleri ve rahat Baharlık damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git